NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

wraz z odpowiedziami

Gdzie znajduje się Centrum NATURA?

Centrum NATURA, znajduje się w południowo-zachodniej części Polski, 100 km poniżej Wrocławia, w Turystycznym Hrabstwie Sudetów, w znanym i cenionym uzdrowisku DUSZNIKI-ZDRÓJ, w samym sercu parku przy ulicy ZIELONEJ 9.

KIEDY SĄ najbliższe turnusy?

Turnusy w 2023 roku:

Więcej informacji o terminach i cenach turnusów znajdziesz: TUTAJ

Ile KOSZTUJE 11-dniowy turnus?

Promocyjna cena 11-dniowego turnusu z zakwaterowaniem w pokoju 2-osobowym, z dietą, z pakietem zabiegów o wartości 475 zł oraz z uczestnictwem w całodziennym programie zajęć od godz. 8:00 do godziny 20:00 prowadzonym w soboty, w niedziele i w święta wynosi od 1899 zł do 2299 zł.

Więcej informacji o cenach turnusów znajdziesz: TUTAJ

Ile mogę SCHUDNĄĆ na turnusie?

Podczas 11-dniowego turnusu średnia utrata wagi wynosi :

Z pewnością jest to najszybszy, skuteczny i co najważniejsze naturalny sposób pozbycia się zbędnych kilogramów. Dodatkową korzyścią jest poprawa parametrów zdrowia i kondycji.

Jak wygląda PRZYKŁADOWY DZIEŃ?

Na czym polega DIETA oczyszczająca / DIETA ryżowo-kaszowa?

Proponowana dieta oczyszczająca, dieta  ryżowo-kaszowa opiera się na przyjmowaniu wyłącznie gotowanych sauté (bez dodatków soli, bez sosów, bez owoców, warzyw ani żadnych mięs) różnego rodzaju kasz (kasza gryczana, jęczmienna, jaglana, pęczak) oraz ryżu (biały, długi, paraboidalny, brązowy, jaśminowy). Uzupełniana jest o otręby, płatki owsiane, siemię lniane, naturalne herbaty owocowe i herbaty ziołowe, wodę REDOX, wodę mineralną oraz cytryny. Jako dodatek słodzący zapewnimy Ci naturalny miód.

Proponowana dieta oczyszczająca ma jednak BEZWZGLĘDNE PRZECIWSKAZANIA. Są nimi: cukrzyca na insulinie (typ I), czynna gruźlica, wszystkie choroby zakaźne, nowotworowe, choroby o charakterze genetycznym (wrodzonym), nadczynność tarczycy, niewydolność serca, nerek, wątroby i układu oddechowego, anoreksja, porfiria, głęboka depresja, ciąża oraz awitaminoza.

W trakcie pobytu uczestniczyć będziesz w dwóch ciekawych spotkaniach z dietetykiem na temat diet i racjonalnego odżywiania – jak w prosty sposób możesz unikać błędów żywieniowych. Dowiesz się także jak bezpiecznie wyjść z diety i powrócić do zdrowego odżywiania po powrocie do domu.

Czy PORADZĘ SOBIE na diecie ryżowo-kaszowej?

To jedno z najczęściej zadawanych pytań. Odpowiedź brzmi: jeśli nie masz przeciwwskazań –  OCZYWIŚCIE. 
Dietę ryżowo-kaszową stosujemy i prowadzimy w Centrum już od 20-lat. Nie znamy skuteczniejszej metody na naturalny detoks i głęboko pojętą odnowę biologiczną całego organizmu. Efekt ten zachodzi już po 8,9 dniach. Dla przykładu, podobny efekt uzyskamy po stosowaniu 6-tygodni diety owocowo-warzywnej.

Czy są PRZECIWSKAZANIA do stosowania diety ryżowo-kaszowej?

BEZWZGLĘDNYMI PRZECIWSKAZANIAMI są:

Nie mam jeszcze urlopu, czy mogę WSTĘPNIE ZAREZERWOWAĆ miejsce?
OCZYWIŚCIE.
Bezpłatnie, na okres 3-dni, wstępnie zarezerwujemy Ci miejsce na dowolnym, wybranym przez Ciebie turnusie. Ty w tym czasie zapoznasz się z ofertą oraz zdecydujesz o przyjeździe.Jeśli potrzebujesz więcej czasu, daj nam znać.
Wystarczy, że:

Ile wynosi OPŁATA REZERWACYJNA?

Opłata rezerwacyjna (zadatek rezerwacyjny) wynosi:

Jak ZAREZERWOWAĆ miejsce na turnusie?

Miejsce na turnusie zarezerwujesz wpłacając zadatek w wysokości 700 zł lub 1200 zł od osoby na konto Centrum.
Możesz to zrobić na TRZY sposoby:

  1.  Płacąc BLIKiem lub PRZELEWEM ON-LINE  – TUTAJ – bezpośrednio na stronie za pośrednictwem systemu płatności “Przelewy24”.
  2.  Samodzielnie robiąc przelew z Twojego banku na konto Centrum.
  3.  Wpłacając kwotę zadatku na poczcie lub za pośrednictwem “punktu płatności”.

Gdzie znajdę NUMER KONTA?
Jeśli chcesz samodzielnie wpłacić zadatek, możesz wysłać do nas przelew na konto:

https://www.natura-centrum.pl/numer-konta-centrum/
Co SPAKOWAĆ na turnus?

Na turnus ZAPAKUJ:

Jak przygotować się PRZED PRZYJAZDEM do Dusznik?

Jeśli chcesz osiągnąć zamierzone rezultaty musisz przestrzegać pewnych zasad. Efekty końcowe w dużym stopniu zależą od Twojej dyscypliny i samozaangażowania oraz przygotowania Twojego organizmu do rozpoczęcia diety.

Dlatego na 10 dni przed przyjazdem do Centrum zalecamy: