NATURA CENTRUM

Turnusy oczyszczające organizm

Zapraszamy Cię do Natura Centrum, gdzie od ponad 20-lat wspieramy naszych gości w osiąganiu celów związanych z odchudzaniem i poprawą parametrów zdrowia. 

Uczestnicy turnusu oczyszczającego organizm podczas sesji nordic walking
Uczestnicy turnusu oczyszczającego organizm na tle sudeckich szczytów
Grupa uczestników turnusu oczyszczającego organizm podczas pieszej wycieczki.

Co oferujemy?

Turnusy oczyszczające organizm w Dusznikach to holistyczne podejście do Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeśli czujesz, że stres, nieregularny tryb życia i kilka zbędnych kilogramów negatywnie wpływa na Twoje życie i samopoczucie, musisz przyjechać do nas i sprawdzić, dlaczego nasze wczasy oczyszczające organizm są właśnie dla Ciebie!

1

Profesjonalne Porady

Nasz zespół złożony z: dietetyka, lekarza i fizjoterapeutów pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i poprawy wyglądu i samopoczucia.

2

Dieta Oczyszczająca BIO

Ryżowo-kaszowa dieta BIO to podstawa naszego programu i Twojej przemiany. Składa się ona z ekologicznych kasz i ryżu, uzupełniona o naturalne produkty wspierające Twój detoks.

3

Aktywności Fizyczne

Oferujemy całodzienne, różnorodne formy aktywności zarówno w salach jak i na świeżym powietrzu, które pomogą Ci w osiągnięciu Twojego sukcesu i lepszej kondycji.

4

Relaks W SPA

Oprócz detoksu i poprawy parametrów zdrowia skorzystasz z leczniczych masaży oraz profesjonalnej kosmetyki, które pomogą Ci się zrelaksować i odprężyć.

Postaw na zdrowie

Wielokrotnie nagradzane Centrum, położone jest w sercu parku zdrojowego tuż przy pijalni leczniczych wód mineralnych w znanym uzdrowisku w Dusznikach-Zdroju. Jest idealnym miejscem Twojego wypoczynku oraz pomoże Ci w przeprowadzeniu wyjątkowego i skutecznego turnusu oczyszczającego Twój organizm. W Natura Centrum przygotowaliśmy dla Ciebie 8, 9, 10 i 11-dniowe turnusy oczyszczające organizm, które pomogły już ponad 8 tysiącom uczestników w osiągnięciu wspaniałej kondycji i poprawy parametrów zdrowia. Czy jesteś gotowy dołączyć do nich? Jeśli tak - JUŻ TERAZ ZAREZERWUJ miejsce!!!

Korzyści zdrowotne turnusów oczyszczających

Turnusy oczyszczające organizm oferują wiele korzyści zdrowotnych, w tym poprawę zdrowia trawiennego poprzez przywrócenie równowagi mikrobiomu jelit i wzmocnienie układu trawiennego. Pomagają one również w detoksykacji organizmu, co z kolei wpływa na zwiększenie energii, jasności umysłu oraz równowagę emocjonalną. Podczas turnusów oczyszczających organizm, uczestnicy mogą angażować się w różnorodne aktywności, takie jak wędrówki, marsze i spacery z Nordic Walking, zajęcia aerobowe, zajęcia body&mind,  warsztaty z jogi, latinodance, naukę tańca brzucha a także zabiegi spa, które przyczyniają się do redukcji stresu, wzmocnienia kondycji, poprawy krążenia i ogólnej witalności. 

Detoksykacja i sprawdzona dieta oczyszczająca wzmocni i oczyści Twój organizm. Dodatkowo podczas turnusów oczyszczających możesz poprawić stan Twojej skóry, zmniejszyć lub zlikwidować stany zapalne i uzyskać promienny wygląd. Turnusy oczyszczające mogą przyczynić się do utraty zbędnych kilogramów i poprawy składu ciała poprzez połączenie diety, aktywności fizycznej i praktyk detoksykacyjnych.

Turnusy oczyszczające tworzą przestrzeń do Twojej samorefleksji i osobistego rozwoju, pomagając Ci w przełamywaniu niezdrowych zachowań i w nawiązywaniu nowych, pozytywnych nawyków. Uczestnictwo w turnusie oczyszczającym daje Ci możliwość nauki od doświadczonych specjalistów w zakresie odżywiania i holistycznych praktyk, co pomoże zrozumieć Ci potrzeby Twojego ciała i wpływ Twoich wyborów na Twoje zdrowie i życie.

Dieta BIO podczas turnusów oczyszczających

Zanieczyszczone środowisko i stresujący tryb życia mogą prowadzić do wielu chorób zwanych obecnie chorobami cywilizacyjnymi. Najgroźniejszymi z nich są: miażdżyca, nadciśnienie, cukrzyca, otyłość czy schorzenia układu krążenia m. in.: choroba wieńcowa.  Dieta oczyszczająca BIO proponowana przez Centrum to nie tylko sposób na utratę wagi, ale także na detoks i głęboką odnowę biologiczną Twojego organizmu. To naturalny sposób na usunięcie szkodliwych substancji, które mogą być przyczyną wymienionych powyżej chorób.

Dieta ryżowo-kaszowa BIO, będąca podstawą programu w Natura Centrum, włącza w swoją strukturę pełne ziarna, które są bogate w różnorodne składniki odżywcze. Pełne ziarna zawierają zarówno otręby, zarodek, jak i bielmo. Są one źródłem wielu witamin, takich jak witaminy z grupy B (tiamina, ryboflawina, niacyna, pirydoksyna, foliany), witamina E, a także minerałów takich jak żelazo, magnez, fosfor i selen. Wysoka zawartość błonnika w pełnych ziarnach przyczynia się do obniżenia złego cholesterolu, podniesienia dobrego cholesterolu, obniżenia poziomu insuliny i ciśnienia krwi, a także wspiera uczucie sytości, co może pomagać podczas przeprowadzania diety.

Zdjęcie pamiątkowe uczestników turnusu oczyszczającego organizm podczas pieszej wycieczki
Dzikie konie pasące się na sudeckiej łące
Uczestnicy turnusy oczyszczającego podczas odpoczynku w lesie

TURNUSY OCZYSZCZAJĄCE ORGANIZM - TYLKO W Natura Centrum

Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie, zrzucić zbędne kilogramy i zaznać głębokiej odnowy biologicznej – musisz przyjechać do Dusznik!!! 

W trakcie turnusu spotkasz się z dietetykiem i poznasz mnóstwo informacji na temat diet i racjonalnego odżywiania. Dowiesz się, jak unikać błędów żywieniowych i bezpiecznie powrócić do zdrowego odżywiania po zakończeniu diety.

Nie czekaj, zarezerwuj miejsce na nasze wczasy oczyszczające organizm już dziś i dołącz do tysięcy osób, którym pomogliśmy na drodze ku lepszemu zdrowiu i kondycji. Sprawdź naszą stronę i zapoznaj się z cennikiem oraz dostępnymi terminami.

Opinie naszych klientów

G

Miroslaw Okleja

24 PAŹDZIERNIK 2023

Byłem pierwszy raz ale
efekt jest SUPER minus 11.3kg !!!
Wielkie dzięki za pełen profesjonalizm za motywację.
Jednym zdaniem wspaniali ludzie i wspaniałe miejsce.
Już pomału planuje następny wyjazd.
Pozdrawiam.

flogo

Dorota Żołyńska

24 PAŹDZIERNIK 2023

Super ekstra – cudownie !!!!
Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieje, motywacje,
którym nic się nie chce.
Tam się na pewno zachce!!!

flogo

MAŁGORZATA SŁABY

1 PAŹDZIERNIKA 2023

Natura Centrum to wspaniałe miejsce gdzie trafiłam rok temu na pierwszy turnus.
Dla mnie to ,,bajkowy zakątek”, w którym nie tylko uporałam się z nadmiernymi kilogramami, ale przede wszystkim odzyskałam siły fizyczne i psychiczne do walki z chorobą…

×