NATURA CENTRUM

Wczasy kondycyjne

Witamy Cię w Centrum NATURA, położonym w malowniczych Dusznikach-Zdroju, gdzie od ponad dwóch dekad wspieramy naszych gości w osiąganiu celów kondycyjnych i zdrowotnych. Teraz pora na Ciebie!

Doświadczony trener Natura Centrum prowadzi energiczne zajęcia kondycyjne, motywując uczestników do aktywności i poprawy formy fizycznej.
Uczestnicy wędrówki pieszej z Natura Centrum podziwiają oszałamiający widok na szczyt góry, osiągając punkt widokowy po wspólnym wysiłku.
Grupa uczestników praktykuje tai chi na łonie natury, korzystając z harmonii i spokoju otaczającego ich leśnego krajobrazu.

8-11 dniowe Wczasy kondycyjne

Czeka na Ciebie profesjonalny i kompleksowy program, oparty na całodziennej aktywności fizycznej oraz skutecznej diecie ryżowo-kaszowej, która jest kluczem do oczyszczenia organizmu i zrzucenia zbędnych kilogramów. Oprócz wzmocnienia kondycji czeka Cię poprawa parametrów zdrowia, która połączona z zabiegami odnowy biologicznej oraz profesjonalnymi poradami dietetyka, zapewni Ci optymalne rezultaty:

1

Treningi w 5-6 osobowych grupach

Doświadczeni trenerzy pomogą Ci osiągnąć Twoje cele w bezpieczny i efektywny sposób.

2

Zbilansowana dieta

Specjalnie opracowana, skuteczna dieta wspiera odchudzanie i oczyszczanie organizmu a spotkania z dietetykiem przygotują Cię co należy jeść po powrocie do domu.

3

Relaks i regeneracja

Wykorzystaj nasze zabiegi spa, aby zregenerować ciało i umysł. Czeka na Ciebie szeroka gama leczniczych zabiegów masażu oraz profesjonalna pielęgnacja kosmetyczna.

4

Zanurzenie w Naturze

Ciesz się unikalnym mikroklimatem, pięknem Sudetów, które sprzyja odnowie biologicznej i psychicznemu odprężeniu.

Nasze wczasy kondycyjne to skuteczny odpoczynek od problemów dnia codziennego oraz przede wszystkim skuteczna metamorfoza Twojego zdrowia i samopoczucia.

Czym są wczasy kondycyjne?

Wczasy kondycyjne łączą elementy aktywnego wypoczynku z kompleksowym programem poprawy kondycji fizycznej i parametrów zdrowia. Główne korzyści z uczestnictwa w takich wczasach to:

  1. Całodzienna aktywność fizyczna: Wczasy oferują różnorodne zajęcia sportowe i fitness, które pomagają w zwiększeniu wydolności organizmu, a także w utracie wagi. Programy obejmują: marsze, wędrówki i spacery z Nordic Walking, codzienną gimnastykę na świeżym powietrzu , zajęcia na sali: aerobowe, pilates, stretching, step, fitball a nawet unikalne połączenia tańca i fitnessu, jak na przykład nauka tańca brzucha i zajęcia latinodance oraz dwudniowe warsztaty z jogi.

  2. Wsparcie grupowe i motywacja: Będąc w motywującej grupie łatwiej osiągniesz sukces. Spotkasz wiele osób, które przyjeżdżają do Dusznik z podobnymi celami jak Ty. Dzięki temu wspierając się nawzajem, zwiększasz swoją motywację i efekty turnusu.

  3. Kompleksowe podejście do odchudzania: Oprócz ćwiczeń fizycznych, wczasy kondycyjne oferują sprawdzoną i skuteczną dietę, a także konsultacje ze specjalistami. Proponowana dieta może być zmodyfikowana, ale o tym porozmawiaj z naszym dietetykiem.

  4. Różnorodność lokalizacji: Wczasy kondycyjne organizowane w górach, pozwalają na połączenie aktywności fizycznej z relaksem w pięknych okolicznościach przyrody. Zachwycą Cię krajobrazy Dusznik-Zdroju i Ziemi Kłodzkiej.

  5. Poprawa nawyków żywieniowych i świadomości zdrowotnej: biorąc udział w bezpłatnych spotkaniach z dietetykiem, nauczysz się, jak zdrowo się odżywiać i czego unikać oraz co jest kluczowe dla utrzymania zdrowej wagi ciała i ogólnego dobrego samopoczucia.

  6. Dodatkowe atrakcje: Wczasy kondycyjne oferują także inne atrakcje, takie jak balneoteriapię, apiterapię a także korzystanie ze strefy spa i zabiegów odnowy biologicznej. W zimie dla miłośników białego szaleństwa otwarte są znane ośrodki narciarskie:  Zieleniec i Jamrozowa Polana, będące dzielnicami Dusznik-Zdroju.  Więc jeśli masz narty biegowe lub zjazdowe zabierz je ze sobą w zimie. Dodatkowo przez cały rok masz możliwość wzięcia udziału w autokarowych wycieczkach z przewodnikiem do znanych uzdrowisk Ziemi Kłodzkiej czy pobliskiej Republiki Czeskiej i Pragi.

Warto jednak pamiętać, że choć wczasy kondycyjne mogą przynieść korzyści w krótkim okresie, kluczowe jest długotrwałe wprowadzenie zmian w stylu życia dla zachowania efektów. Wczasy te stanowią doskonały start dla osób chcących rozpocząć lub intensyfikować swoje działania na rzecz poprawy zdrowia i kondycji.

uczestnicy obozu kondycyjno-odchudzającego odpoczywają podczas pieszej wycieczki
Grupa uczestników wczasów kondycyjnych na sudeckich szczytów
Uczestnicy wczasów kondycyjnych ćwiczą na basenie

Dołącz do Nas już Dziś!

Wczasy kondycyjne w Natura Centrum to idealny sposób na reset organizmu i nauczenie się zdrowych nawyków, które będą procentować na długo po zakończeniu pobytu. To inwestycja w Twoje zdrowie, kondycję i ogólne samopoczucie.

Nie zwlekaj, dołącz do grona ponad 8 tysięcy uczestników, którzy odzyskali zdrowie i witalność dzięki naszym wczasom kondycyjnym. Sprawdź naszą ofertę i zarezerwuj miejsce już teraz!

Opinie naszych klientów

G

Paweł Wójcik

15 WRZESIEŃ 2023

Wspaniali trenerzy I obsługa.
Schudłem 10 kg.
Polecam wszystkim grubaskom
😊

G

Agnieszka Węgrzyniak

20 SIERPIEŃ 2023

Jestem bardzo pozytywne zaskoczona lokalizacją ośrodka, wspaniałym klimatem Dusznik (odkryłam je na nowo) bardzo dobrze dobranym pakietem zajęć i zabiegów w cenie pobytu! oraz prowadzącymi te zajęcia jak i samą ideą tej diety…

G

Dorota i Darek z Sarbinow

10 MAJA 2023

Przyjechaliśmy tu z mężem za namową kuzynki, która przyjeżdża tu od lat.
Strzał w 10tkę!
Żałujemy że tak późno, ale od teraz będziemy stałymi bywalcami…

×