Blog

Odkryj tajemnice zdrowego stylu życia z Natura Centrum! W naszym blogu znajdziesz inspirujące artykuły o zdrowym odżywianiu, wskazówki dotyczące wellness, historie sukcesu naszych gości oraz eksperckie porady na temat utrzymania zdrowia i dobrej kondycji.

Szukaj
Dieta zupowa

JUŻ WKRÓTCE – w CENTRUM

Dieta zupowa to nie tylko droga do zgrabnej sylwetki, ale przede wszystkim sposób na zdrowie. Bazując na różnorodności zup, od tradycyjnego kapuśniaku po bardziej egzotyczne propozycje, ta dieta umożliwia spożycie rekomendowanej dziennie ilości 400 g warzyw z łatwością. Dzięki temu, nasze ciało otrzymuje niezbędne składniki mineralne i witaminy, będące fundamentem dobrego zdrowia i samopoczucia.

Więcej »
Na zdjęciu Miska ryżu symbol - Diety ryżowo-kaszowej

Dieta ryżowo-kaszowa BIO

Dieta ryżowo-kaszowa cieszy się rosnącą popularnością jako naturalna i skuteczna metoda na poprawę zdrowia oraz kondycji organizmu. Bazując na zdrowych, prostych składnikach, takich jak ryż i kasze, ta dieta oferuje szereg korzyści zdrowotnych, w tym detoksykację, regulację pracy układu pokarmowego oraz pomoc w eliminacji nadmiaru wody z organizmu, co przyczynia się do lepszego samopoczucia i zdrowia.

Więcej »

Turnus rehabilitacyjny

W dzisiejszym wpisie omówimy ważny temat – turnusy rehabilitacyjne. Dowiesz się, czym są, dla kogo są przeznaczone i jakie korzyści niesie ze sobą udział w takim programie. Zapraszamy do lektury!

Więcej »

Wczasy dla seniora

Natura Centrum to wyjątkowe miejsce położone w sercu malowniczych gór, które od lat przyciąga swoim urokiem i profesjonalizmem. W tym artykule skupimy się na temacie, który jest coraz bardziej popularny wśród seniorów – wczasach odchudzających i rehabilitacyjnych. Dlaczego wczasy dla seniorów są tak ważne?

Więcej »

Wczasy odchudzające dla seniorów

Natura Centrum to wyjątkowe miejsce położone w sercu malowniczych gór, które od lat przyciąga swoim urokiem i profesjonalizmem. W tym artykule skupimy się na temacie, który jest coraz bardziej popularny wśród seniorów – wczasach odchudzających i rehabilitacyjnych. Dlaczego takie wczasy są tak ważne dla osób starszych? Przekonajmy się.

Więcej »

Turnusy odchudzające

Turnusy odchudzające to niezwykła pomoc. Odchudzanie dla wielu z nas to nie lada wyzwanie. Największym problemem jest brak motywacji lub brak konsekwencji w diecie…

Więcej »

Wczasy odchudzające w górach

Wczasy odchudzające w górach – tylko w Dusznikach-Zdroju! Dlaczego? Gdy jesteś niezadowolona ze swojego wyglądu i chcesz poprawić swoje zdrowie i kondycję to idealne miejsce dla Ciebie…

Więcej »
Natura Centrum - Wczasy odchudzające, turnus odchudzający, odchudzanie na wczasach

NATURA CENTRUM ODNOWY BIOLOGICZNEJ

tel: +48 509 855 122
biuro@natura-centrum.pl

HOTEL: ul. Zielona 9 57-340 Duszniki-Zdrój

BIURO: ul. Mickiewicza 9 57-320 Polanica-Zdrój

Formularz kontaktowy

    ×