Skip to content Skip to footer

Turnus Mikołajkowy

Schudnij z nami przed Świętami!

Odchudzanie przed Świętami to wyjątkowa propozycja, która przyniesie Ci naprawdę wiele dobrego.
Dlaczego warto rozważyć rozpoczęcie diety już teraz? Sprawdź…

Przede wszystkim przestaniesz odkładać na później to, co od dawna sobie obiecujesz. Efekty turnusu odchudzającego, jeszcze przed Nowym Rokiem dodadzą Ci skrzydeł i zmotywują Cię do rozpoczęcia zdrowych nawyków! Unikanie błędów żywieniowych sprawi, że poczujesz się lepiej i z pewnością łatwiej zrezygnujesz z kilku słodkich przysmaków ze świątecznego stołu. Z naszym wsparciem otrzymasz wspaniały prezent – szczuplejszą sylwetką i świetne samopoczucie!

Liczne zalety odchudzania przed Świętami

Grudniowy turnus odchudzający to opcja dla każdego bez względu na wiek, wagę czy kondycję. Co zyskasz?
Z pewnością przywitasz Nowy Rok z radością i w lepszej kondycji. Utrata wagi i  poprawa sprawności mają ogromny wpływ na Twoje samopoczucie i Twoją samoocenę.

Po spędzeniu czasu w niezwykłym miejscu z cudownymi ludźmi, takimi jak TY, z radością przywitasz Święta Bożego Narodzenia i Nowy 2022 rok. Świąteczne rarytasy będą smakowały o wiele lepiej – i z pewnością zjesz ich mniej! Dzięki uczestnictwu w turnusie uwierzysz w siebie i udowodnisz, że potrafisz dążyć do celu. Nowe, dobre nawyki i zamiłowanie do ruchu, które zaszczepisz w sobie podczas pobytu na turnusie sprawią, że zadbasz o siebie i swoich najbliższych. Dwa razy zastanowisz się nad wielkością porcji ulubionego ciasta, czekoladowych specjałów, a zamiast przesiedzieć tylko przy stole, kilka świątecznych dni, zachęcisz Najbliższych do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Dodatkowo zdrowa dieta stanie się przyjemnością, a efekty jakie uzyskasz będą powodem do dumy.
Czy nie brzmi to zachęcająco?

Turnus mikołajkowy – niezwykły czas z niespodzianką

Wypoczynek w okresie zimowym w górach niesie ze sobą wiele atrakcji. Piękne widoki, cudowna aura i niezwykły klimat nastrajają pozytywnie, przez co gubienie kilogramów, jest dużo prostsze i przyjemniejsze. Wzmocnienie odporności, poprawa zdrowia i kondycji oraz widoczna zmiana sylwetki to najcenniejsze efekty turnusu. W Centrum Natura mikołajki obchodzimy w sposób wyjątkowy. Ale o tym przekonasz się dopiero po przyjeździe… Czas spędzony z nami będzie wspaniałą okazją do zakończenia roku z przytupem – w świetnej kondycji i lepszym zdrowiu.

Przełamanie rutyny i odpoczynek – zmiana rytmu dnia na wczasach zdrowotnych w Natura Centrum

Wśród zalet zimowych turnusów odchudzających można bez dwóch zdań wymienić ich niezwykły wpływ na poprawę samopoczucia, które jest bardzo ważne dla funkcjonowania Twojego ciała i Twojej psychiki. Szarobure dni bez słońca, krótki dzień i słota za oknem, nie napawają optymizmem. Planując w tym okresie odpoczynek, możesz „doładować baterie” spędzając czas w energetyzującym miejscu i doborowym towarzystwie. Brzmi kusząco?

Wczasy zdrowotne w Dusznikach Zdroju zaplanowane są tak, aby optymalnie wykorzystać spędzony tu czas. Systematyczny i powtarzalny rytm dnia pomoże Ci w szybkiej adaptacji. Najważniejszym punktem codziennego programu zajęć jest aktywność fizyczna, która towarzyszy Ci przez kilka godzin każdego dnia.  Dodatkowo skorzystasz z innych atrakcji. Konsekwencja i skupienie na tym co naprawdę dla Ciebie ważne, pomogą Ci zadbać o ciało i umysł kompleksowo! Mikołajkowa atmosfera oraz dopracowany plan turnusu sprawią, że wejdziesz w 2022 rok w prawdziwie szampańskim nastroju, w zdrowiu i z nową sylwetką!

A kolejny niezwykły turnus w Dusznikach?
Od 6 stycznia…

Jeśli nie uda Ci się skorzystać z naszej grudniowej oferty, serdecznie zapraszamy Cię na noworoczny 9-dniowy turnus odchudzający od 6 stycznia 2022 roku. Nie pasuje? – przyjedź do nas na FERIE!

Zachwyci Cię atmosfera, entuzjazm i radość, które czekają na Ciebie. Już dziś sprawdź promocyjną ofertę wszystkich zimowych turnusów.

Pamiętaj – wiele atrakcji i ćwiczeń, autorski program kuracji, oczyszczająca dieta i najlepsze, wspierające Cię towarzystwo pod słońcem! Zapraszamy na zimową przygodę z Centrum Odnowy Biologicznej Natura w Dusznikach-Zdroju!

JEŚLI CHCESZ POZNAĆ SZCEGÓŁY OFERTY, SPRAWDZIĆ CENĘ lub ZAREZERWOWAĆ MIEJSCE – skorzystaj z jednego z linków zamieszczonych poniżej:

Dodaj Komentarz

ADRES

HOTEL:  Zielona 9,  57-340 Duszniki-Zdrój
BIURO:  Mickiewicza 9,  57-320 Polanica-Zdrój

MEDIA

Bądź na bieżąco

logo Natura Centrum © 2022