Wczasy zdrowotne

W dzisiejszych czasach żyjemy w ciągłym pośpiechu i stresie, zapominając o tym, by zadbać o swoje zdrowie. Pogoń za codziennymi obowiązkami sprawia, że brakuje nam czasu na aktywność fizyczną i racjonalne odżywianie. Gdy przychodzi wyczekiwany urlop wielu z nas wybiera najgorszą z możliwych form odpoczynku – leżakowanie na plaży i dogadzanie sobie słodyczami i smakołykami. W końcu od czego jest urlop!

Tymczasem te kilkanaście dni wolnego można przeznaczyć na prawdziwie efektywny wypoczynek, który nie tylko doda nam sił witalnych i wigoru, ale dodatkowo odmłodzi, poprawi figurę i pozytywnie nastroi do życia. Zapraszamy na wczasy zdrowotne, które odmienią Wasz styl życia i sprawią, że zaczniecie o siebie dbać każdego dnia, nawet w natłoku codziennych spraw.

Centrum Odnowy Biologicznej Natura zaprasza na aktywny wypoczynek z dostępem do różnorodnych zabiegów medycyny naturalnej w Dusznikach-Zdroju. Oferowana przez nas kompleksowa kuracja odmieni nie tylko Twój wygląd, ale i podejście do zdrowia.

Na czym polegają wczasy zdrowotne?

Pobyt w naszym ośrodku to urlop inny niż wszystkie. To kompleksowa kuracja oczyszczająca, relaksująca i regenerująca, dzięki której każdy z naszych gości zyskuje okazję, by znów poczuć się dobrze we własnym ciele. Nasze pakiety odnowy biologicznej zostały opracowane z myślą o najważniejszych potrzebach naszych kuracjuszy. Wypoczywając w Centrum Odnowy Biologicznej Natura możecie także dowolnie korzystać z dostępnych zabiegów wspomagających detoksykację organizmu i przywracających witalność. Więcej informacji w zakładce „Odnowa”.

Podczas wczasów zdrowotnych nauczycie się, jak należy o siebie dbać, aby jak najdłużej cieszyć się dobrą kondycją i zdrowiem. Specjalnie skomponowana dieta oczyszczająca pozwoli uwolnić organizm z toksyn, nadmiaru wody i kilku nadprogramowych kilogramów. Codzienny, umiarkowany wysiłek fizyczny doda energii i podniesie kondycję. W czasie wolnym od zajęć sportowych i zabiegów czekają na Was liczne atrakcje, takie jak wycieczki, zwiedzanie okolicznych zabytków czy wieczorki towarzyskie.

Oddając się w ręce specjalistów Centrum Odnowy Biologicznej Natura poznacie zalety kompleksowej odnowy biologicznej i sekret skutecznego odchudzania. Zmienicie swoje nawyki i zaczniecie żyć zdrowiej, z myślą o dobrym samopoczuciu i atrakcyjnym wyglądzie. Nasze wczasy zdrowotne dostępne są przez cały rok! Zapraszamy do poznania szczegółów w zakładce „Oferta” i rezerwacji terminów. U nas zdrowie i dobra kondycja są na wyciągnięcie ręki.

 

facebook