Odnowa biologiczna z Naturą

Z roku na rok odnowa biologiczna zdobywa coraz większe rzesze zwolenników. Wiele ośrodków organizuje pobyty z odnową biologiczną, w których odnowa biologiczna kojarzona jest przede wszystkim z pielęgnacją urody. W rzeczywistości pielęgnacja urody stanowi tylko jedną z wielu zalet takiego wypoczynku. Zacznijmy od początku...czym dla nas jest ta odnowa biologiczna.

Odnowa biologiczna to dbałość o stan zdrowia, poprawa kondycji fizycznej, wzmocnienie organizmu i pielęgnacja całego ciała, której podstawą jest odpowiednia dieta połączona z całodzienną aktywnością.
Odpowiednio przygotowana kuracja odnowy, która obejmuje  10-dniowy pobyt z odnową biologiczną to biologiczne odmłodzenie organizmu nawet o 10 lat. Brzmi niesamowicie, lecz to prawda, o czym przekonały się już tysiące osób. Teraz kolej na Ciebie !!!

Aby to osiągnąć przyjedź na 11-dniową kurację odnowy biologicznej  do hotelu w sercu parku zdrojowego Dusznik Zdroju z najbogatszym w Polsce całodziennym program zajęć (codziennie od 7:30 do 20:00), zabiegami SPA oraz wycieczkami po Turystycznym Hrabstwie Sudetów.

Nasze aktywne kuracje odnowy biologicznej przygotowaliśmy dla kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek, wagę i kondycję. W trakcie zajęć m.in.: Nordic Walking, nauki tańca brzucha, aerobiku czy aqua-aerobiku, masaży i hydromasaży, jogi, spacerów, gimnastyki oraz wielu innych zajęć pod okiem profesjonalnie przygotowanego personelu, stworzyliśmy Ci możliwości i warunki aktywnego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń wraz z troską o Twoje zdrowie i urodę. W gabinetach odnowy czekają na Ciebie zabiegi pielęgnacji twarzy i całego ciała oparte są na znakomitych, w 100% naturalnych liniach kosmetycznych Decléor stosowanych wyłącznie w luksusowych gabinetach kosmetycznych czy cenionych markach Comfort Zone i Bioline.

Ze względu na duże efekty związane z ubytkiem wagi w trakcie pobytu wiele osób traktuje nasze kuracje jako wczasy odchudzające, łącząc tym samym odnowę z dbałością o własne zdrowie i dodatkowym efektem zgubienia zbędnych kilogramów...  Pamiętaj, odnowa biologiczna to tak naprawdę Twoja inwestycja w samą/samego siebie.

facebook