Skip to content Skip to footer
tanie wczasy odchudzające, w górach, cena, Polska

Nasza misja

Jeden cel - pomóc.

Od samego początku, od 2003 roku, kierujemy się chęcią niesienia pomocy innym. Pokażemy Ci, że droga do lepszego "ja" jest możliwa i łatwiejsza niż sobie to wyobrażasz. Z przyjemnością pokażemy Ci tę drogę i pomożemy w codziennych wyzwaniach. A Ty... odpoczniesz, schudniesz, nabierzesz kondycji i zbudujesz nowe, zdrowe nawyki.

turnus odchudzający, w górach, cena, Turnusy odchudzające w górach cena

Uczestnicy o nas

Natura Centrum w Dusznikach odwiedziłam w lutym 2022. Jako technik żywienia i wegetarianka z dużą dozą sceptycyzmu podchodziłam do diety opartej tylko na ryżu i kaszy. A gdzie witaminy!? Myślałam. Tym bardziej w zimie!
Okazuje się jednak, że dzięki mono – diecie nasz organizm ma możliwość i czas uruchomić swoje zapasy, pozbyć się zalegających produktów przemiany materii, i oczyścić jelita. I właśnie to jest ta najcenniejsza wartość – oczyszczanie jelit. Znikają obrzęki, normalizuje się cholesterol, wygładza się skóra. Ja pozbyłam się alergii atopowej, z którą walczyłam od prawie pół roku. Bez tabletek i maści!
Po prostu dieta 😊
Oprócz tego spadły również kilogramy, w sumie 4,5 kg po 10 dniach.
Ciało i mięśnie wzmocnione dzięki Nordic walking i ćwiczeniom. Ponadto: piękna okolica, urocze miasteczko, super załoga, przytulny hotelik. Polecam!

Grażka Awdziejczyk

Grażka Awdziejczyk

luty 2022

Położenie obiektu piękne.
Super atmosfera i pełen profesjonalizm wszystkich pracowników.
Czułam się bezpiecznie i komfortowo.
A efekt końcowy Wow! Już marzę ,żeby tam wrócić za rok.
To najlepsza rzecz jaką mogłam zrobić dla siebie.
Do zobaczenia za rok 😊

Barbara Koberstein

Barbara Koberstein

2021 styczeń

Właśnie wróciłam.
Całe -5kg mniej.
Fantastyczne miejsce
😀 
Wybieram się znowu w maju na kolejne -5kg
😃

Szymańska Agata

Szymańska Agata

październik 2021

Wróciliśmy do Grudziądza i  Gdańska przystąpiliśmy do wykonywania podstawowych obowiązków dnia codziennego. Jednak z przyjemnością wracamy do czasu spędzonego w ośrodku  BOLERO . Tak wspaniałych ludzi opiekujących się nami ( Marzenka, Daria, Marzenka- kosmetyczka, masażyści, cała obsługa recepcji itp.) nie spotyka się często. To w pełni profesjonaliści , przekazujący całe swe umiejętności dla zwykłych ludzi.  Chudych, grubych,  silnych, słabych . Piszę to w imieniu Kasi , Mirki, Beaty, Tomka i Zbyszka, bo od nich otrzymałem pozwolenie by się wypowiadać w imieniu całej „rodzinki”. Cały pobyt był wspaniały pod każdym względem. Zajęcia prowadzone przez Darię i Marzenkę prowadzone perfekcyjnie i bardzo metodycznie. Dziewczyny dla nas oddawały całe swe umiejętności. Przez cały czas gościł na ich twarzach uśmiech , co bardzo nas motywowało do ciężkiej pracy. Do grona fajnych ludzi zaliczyć trzeba przewodniczkę po górskich szlakach Edytkę. Bardzo skromna osoba. Niemniej jednak, osoba o bogatej fachowej wiedzy. Bez Niej wycieczki byłyby nudne i bezbarwne. Wszystko czego doznaliśmy w czasie pobytu w Dusznikach pozostanie na długo w naszych pamięciach. Nawet ta kasza ,ryż i płatki. Byli tam ludzie o różnej motywacji i sile wytrwania. Wszyscy zdali egzamin wspaniale.

Z ogromnym szacunkiem dla całej ekipy BOLERO.

Katarzyna i Wojciech Szpak

Katarzyna i Wojciech Szpak

Październik 2021

Mój trzeci pobyt TUTAJ- i efekt WOW!,
który przerósł moje najśmielsze oczekiwania.
Zadowolona, szczęśliwa i o wiele szczuplejsza…
Z naładowanymi bateriami i pełna energii MÓWIĘ:
„do zobaczenia wkrótce”, bo to, że tu powrócę, jest pewne…
Profesjonalizm połączony z zaangażowaniem
– TO WIZYTÓWKA CENTRUM „NATURA”…

Barbara Chuchmacz

Barbara Chuchmacz

październik 2020

Wraz z córką byłyśmy na sierpniowym turnusie:
wspaniała atmosfera, skromne ale w zupełności wystarczające posiłki zapewniły nam bardzo dobre samopoczucie. 
Wykwalifikowana kadra i profesjonalne podejście do każdego z osobna zapewnia pełen komfort podczas pobytu.
Właścicielka Pani Dorota Chodorowska służy pomocą, wsparciem i profesjonalnym podejściem, które procentuje świadomością zdrowego odżywiania po powrocie do domu.
Pani Marzenka Kowal, która prowadziła wszelkie ćwiczenia to człowiek anioł nadawała sensu całemu pobytowi.
Szczerze polecam wszystkim, którzy potrzebują zmian na lepsze.
Wracam w lutym wraz z synem i szwagierką.
Świetne miejsce!!!

Beata Drozdowicz

Beata Drozdowicz

Sierpień 2020

Piszę na świeżo, tydzień po powrocie do domu. Wiele ciepłych słów już o Was napisano i być może nie będę oryginalna, ale chcę za wszystko serdecznie podziękować: za profesjonalną i niezwykle ciepłą obsługę, za wielkie wsparcie, za moje wspaniałe samopoczucie, za zrzucone już w sumie 6 kg. ( bo w domu nadal chudnę), za motywację do pracy nad sobą i za zagubioną gdzieś, a teraz odzyskaną miłość własną.

Byłam w Bolero już trzeci raz i za każdym razem wiem, że znowu wrócę. Czuję się wspaniale!
Czuję, że przejęłam stery nad sobą i panuję nad własnym ciałem: zginęło gdzieś zmęczenie, przygnębienie, ból kolan i ogólny ból życia. Czuję teraz wiatr w żaglach i spokój wewnętrzny, bo wiem dokąd mam płynąć. Za to wszystko Wam dziękuję z całego serca! Wam i wszystkim wspaniałym dziewczynom (i chłopakom), które wspólnie ze mną doświadczały tej niesamowitej przemiany i tworzyły przy tym wspaniałą atmosferę i grupę wsparcia.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do zobaczenia znowu.

Asia Kowalkowska

Asia Kowalkowska

sierpień 2018

Prasa o nas

Wczasy oczyszczające w górach, kondycyjne w górach, zdrowotne w górach

Nasz zespół

Jesteśmy niewielką firmą spełniającą wielkie marzenia.

Cechuje nas zamiłowanie i pasja do wykonywanej pracy.
Każdy dzień rozpoczynamy pełni energii do wypełniania miłych obowiązków - pomocy tym, którzy nam zaufali. Nic nie motywuje nas tak, jak Twój uśmiech.

Facebook

Instagram

YouTube